Қараша

«Тілдерді оқыту орталығында» оқып жатқан АҚ «Қазақтелеком» қызметкерлерінен жасақталған

А1-18-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

 

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Уақыты: 16.00-17.20

Оқытушы: П.Маханова

 

Аты-жөні қараша
2 5 7 9 12 16 19 21 23 26 28 30
1 Джанабаева Елена + + + +
2 Цой Сергей + + + + +
3 Хаийтова Юлдуз + + + + + + + + + +
4 Жогова Светлана + + + + + + + + + + +
5 Малхосьян Анна + + + + + + + + + + +
6 Субботина Татьяна + + + + + + + + + + +
7 Першина Галина + + + + + + + + + +
8 Хан Виктория + + + + + + +
9 Гладилин Андрей + + + + +
10 Родин Виктор + + + +

 

Тілдерді оқыту орталығы

Тілдерді оқыту орталығында құралған  А1-17-18  құрама тобының сабаққа қатысу мәліметі

Сабақ кестесі: сейсенбі

Уақыты: 10.00-11.20, 11.30-12.50, 14.30-15.50, 16.00-17.20

Оқытушы: А. Тұрсынбекова

Аты-жөні

 

қараша айы  
6 20 27
1 Узакбердиева Гурбанжемал + + +
2 Газакбаева Зохре + + +
3 Тораев Гурбанкелди + + +
4 Атаев Гуванч + +
5 Худайбергенова Лобар
6 Кочкарова Феруза + +
7 Реджепов Батыр + +
8 Джумабаев Ыхылас + +
9 Атанова Айгозел + +
10 Базарова Шукуржан +
11 Сапарова Интизар + + +
12 Шехиева Тавуз + +
13 Хакишева Арзывгуль + + +
14 Ахметова Нуржахан + +
15 Аннадурдыев Гарахан + + +

 

Тараз мемлекеттік педагогикалық институты

«Тілдерді оқыту орталығы» Тараз мемлекеттік педагогикалық институтының студенттерінен  құралған А1-14-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

Сабақ кестесі: сәрсенбі 

Уақыты: 10.00-11.20, 11.30-12.50, 14.30-15.50, 16.00-17.20

Оқытушы: А. Тұрсынбекова

Аты-жөні

 

қараша айы
7 21 28
1 Жумадурдыева Жемал + +
2 Жумаева Гозель + +
3 Кулметова Азиза + +
4 Маткурбанова Саятхан + +
5 Машарипов Хазрат + +
6 Машерипов Розыбай + +
7 Менгелиева Айнур + + +
8 Мередов Байрамгелди + + +
9 Назарова Шохноза + + +
10 Реджепова Назакет + +
11 Пирнепесова Роза + +
12 Сабурова  Кумуш + +
13 Тажимова Дилдора + +
14 Эсенов Мамет + +
15 Халназарова Айнур + + +
16 Халмедов Абдулализ + +
17 Сапарбаева Лейла + +

 

Тілдерді  оқыту  орталығында оқитын А1-08-18 №8 «Бөбекжай» балалар бақшасы

 

Сабақ  кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, жұма

Уақыты: 13.00 – 14.20

Оқытушы: Қ.Мырзалиева

Аты -жөні қараша
2 5 6 9 12 13 16 19 20 23 26 27 30
1 Степанчук Н.М + + + + + + + + + + + + +
2 Полищук И + + + + ж ж + + + + + + +
3 Петрова Т + + + + + + + + + + + + +
4 Солопова Д + + + + + + + + + + + + +
5 Ильменская Е + + + + + + + + + + + + ж
6 Бакирова С + + + + + + + + + + + + +
7 Котик И + + + + + + + + + + + + +
8 Лбова Н + + + ж + + + + + + + + +
9 Савчук О + + + + + + + + + + + + +
10 Никитина Н + + + + + + + + + + ж + +
11 Бахарева И + + + + + + + + + + + + +
12 Нурова Г + + + + + + + + + + + + +

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дүй Сей Сәр Бей Жұм Сен Жек
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31