Қазан

«Тілдерді оқыту орталығында» оқып жатқан АҚ «Қазақтелеком» қызметкерлерінен жасақталған

А1-18-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

Сабақ кестесі: дүйсенбі,сейсенбі, сәрсенбі,бейсенбі, жұма

Уақыты: 16.00-17.20

Оқытушы: П.Маханова

 

Аты-жөні қазан
15 16 17 18 19 22 23 24 25 26 29 30 31
1 Джанабаева Елена + + + + +
2 Цой Сергей + + + + + + + + + +
3 Хаийтова Юлдуз + + + + + + + + + +
4 Жогова Светлана + + + + + + + + + + + +
5 Малхосьян Анна + + + + + + + + + + + + +
6 Субботина Татьяна + + + + + + + + + + + + +
7 Першина Галина + + + + + + + + + + +
8 Хан Виктория + + + + + + +
9 Гладилин Андрей + + + + +
10 Родин Виктор + + + +

 

Тілдерді оқыту орталығы

Тілдерді оқыту орталығында құралған  А1-17-18  құрама тобының сабаққа қатысу мәліметі

Сабақ кестесі: сейсенбі

Уақыты: 10.00-11.20, 11.30-12.50, 14.30-15.50, 16.00-17.20

Оқытушы: А. Тұрсынбекова

Аты-жөні

 

қазан айы
16 23 30
1 Узакбердиева Гурбанжемал + + +
2 Газакбаева Зохре + + +
3 Тораев Гурбанкелди + + +
4 Атаев Гуванч + + +
5 Худайбергенова Лобар + + +
6 Кочкарова Феруза + +
7 Реджепов Батыр + +
8 Джумабаев Ыхылас + + +
9 Атанова Айгозел + + +
10 Базарова Шукуржан + +
11 Сапарова Интизар + + +
12 Шехиева Тавуз +
13 Хакишева Арзывгуль +
14 Ахметова Нуржахан +
15 Аннадурдыев Гарахан +

 

Тараз мемлекеттік педагогикалық институты

«Тілдерді оқыту орталығы» Тараз мемлекеттік педагогикалық институтының студенттерінен  құралған А1-14-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

Сабақ кестесі: сәрсенбі 

Уақыты: 10.00-11.20, 11.30-12.50, 14.30-15.50, 16.00-17.20

Оқытушы: А. Тұрсынбекова

Аты-жөні

 

қазан айы
10 17 24 31
1 Жумадурдыева Жемал + + + +
2 Жумаева Гозель + +
3 Кулметова Азиза + + + +
4 Маткурбанова Саятхан + +
5 Машарипов Хазрат + + + +
6 Машерипов Розыбай + + +
7 Менгелиева Айнур + + + +
8 Мередов Байрамгелди + + + +
9 Назарова Шохноза + + +
10 Реджепова Назакет + +
11 Пирнепесова Роза + + + +
12 Сабурова  Кумуш + + +
13 Тажимова Дилдора + + +
14 Эсенов Мамет + + + +
15 Халназарова Айнур + + + +
16 Халмедов Абдулализ + + + +
17 Сапарбаева Лейла + + + +

 

Тараз мемлекеттік педагогикалық институты

«Тілдерді оқыту орталығы» Тараз мемлекеттік педагогикалық институтының студенттерінен  құралған А1-14-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

Сабақ кестесі: сәрсенбі 

Уақыты: 10.00-11.20, 11.30-12.50, 14.30-15.50, 16.00-17.20

Оқытушы: А. Тұрсынбекова

Аты-жөні

 

қазан айы
10 17 24 31
1 Жумадурдыева Жемал + + + +
2 Жумаева Гозель + +
3 Кулметова Азиза + + + +
4 Маткурбанова Саятхан + +
5 Машарипов Хазрат + + + +
6 Машерипов Розыбай + + +
7 Менгелиева Айнур + + + +
8 Мередов Байрамгелди + + + +
9 Назарова Шохноза + + +
10 Реджепова Назакет + +
11 Пирнепесова Роза + + + +
12 Сабурова  Кумуш + + +
13 Тажимова Дилдора + + +
14 Эсенов Мамет + + + +
15 Халназарова Айнур + + + +
16 Халмедов Абдулализ + + + +
17 Сапарбаева Лейла + + + +

 

Тілдерді  оқыту  орталығында оқитын А1-08-18 №8 «Бөбекжай» балалар бақшасы

 

Сабақ  кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма

Уақыты: 13.00 – 14.20

Оқытушы: Қ.Мырзалиева

Аты -жөні қазан
1 2 3 4 5 8 9 10 11 12 15 16 17 18 19 22 23 26 29 30
1 Степанчук Н.М + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2 Полищук И + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
3 Петрова Т + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
4 Солопова Д + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
5 Ильменская Е + + + + + + + + + + + + ж ж + + + + + +
6 Бакирова С + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
7 Котик И + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
8 Лбова Н + + + ж + + + + + + + + + + + + + + + +
9 Савчук О + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
10 Никитина Н + + + + + + + + + + ж + + + + + + + + +
11 Бахарева И + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
12 Нурова Г + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

 

 

 

 

Дүй Сей Сәр Бей Жұм Сен Жек
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31