Мекемедегі курстар

№2093 әскери бөлім

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан 2093 әскери бөлімінің қызметкерлерінен  жасақталған

В1-4-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

Командир подполковник: А.Баймухамбетов                                 

Сабақ кестесі: сейсенбі, сәрсенбі,  жұма: 10.00-11.20

Оқытушы: А.Жүнісқұлова

 

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 06.12 11.12 12.12 13.12 19.12 20.12
1 Белоконь А + + + +   +
2 Бакин К + + +   +
3 Муртазин Е + + + + + +  
4 Мизиев С + + + + + +   +
5 Жанибеков С + + +  
6 Морозов Е + + + +  
7 Ли А + + + +  
+8 Ли И + + + +   +
9 Турмуратов М + + + +   +
10 Дернавой А + + +   +
11 Дияров Д + + +   +

 

№2093 әскери бөлім

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан 2093 әскери бөлімінің қызметкерлерінен  жасақталған

В2-1-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

Командир подполковник: А.Баймухамбетов                                 

Сабақ кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, жұма: 11.30-12.50

Оқытушы: А.Жүнісқұлова

 

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 06.12 11.12 12.12 13.12 19.12 20.12
1 Абдиев А + + + + + +
2 Кенжегарев М + + + + +
3 Кенешбаева Г + + + + + +
4 Абдикеримов О + + + + + + +
5 Сыдыков Н + + +
6 Керимкулов М + + + + +
7 Абдранбеков С + + + +
8 Шелиманов Н + + + + +
9 Орынбаева Ж + + + + +
10 Каипбаев Н + + + +
11 Рахмышев Н + + + + +
12 Молдасариев К + + + + +
13 Қалиев М + + + + +
14 Рахай А + + + + +

 

 

№2093 әскери бөлім

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан 2093 әскери бөлімінің қызметкерлерінен  жасақталған

В2-2-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

Командир подполковник: А.Баймухамбетов                                 

Сабақ кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, жұма: 13.00-14.20

Оқытушы: А.Жүнісқұлова

 

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 06.12 11.12 12.12 13.12 19.12 20.12
1 Есенбаев А + + + + +
2 Мусабеков Н + + + + + +
3 Амеркулов Д + + + + + +
4 Ахметов М + + + + + + +
5 Айтореев Н + + + +
6 Игисинов А + + + + +
7 Жетписбаев Т + + + +
8 Саукынбеков Т + + + + +
9 Кокталов Б + + + + +
10 Расулов З + + + +
11 Балабеков М + + +
12 Бактияров А + + + + + +
13 Қондыбаев О + + + + +
14 Буланов С + + + +
15 Кадиркулов С + + + +-

 

А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі білімгерлерінен  жасақталған

А1-1-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

                                                                                                              

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма: 10.00-11.20

Оқытушы: А.Кауменова

 

Р/с Аты-жөні 05.12 06.12 11.12 12.12 21.12
1 Пинских Сергей + + + +
2 Белецкая Екатерина + + + +
3 Сулаева Сабина + + +
4 Бондаренко Андрей + + + + +
5 Гуменюк Руслан + + +
6 Миронов Александр + + + +
7 Таиров Рагиф + +
8 Азулаева Минура + + +
9 Бардина Виктория + + +
10 Кахарманова Жасмина + + + +
11 Саранчук Анжелика + + +
12 Юнатанов Александр + + + +

 

А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі білімгерлерінен  жасақталған

А1-2-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

                                                                                                              

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма: 13.20-14.50

Оқытушы: А.Кауменова

 

Р/с Аты-жөні
05.12 06.12 11.12 12.12 21.12 08.11 09.11 12.11 13.11 15.11 16.11 20.11 21.11 22.11 23.11 26.11 27.11 28.11 29.1130. 30.11

01.11

02.11 05.11 06.11 07.11 08.11 09.11 12.11 13.11 15.11 16.11 20.11 21.11 22.11 23.11 26.11 27.11 28.11 29.1130. 30.11

03.09

06.12 11.12 12.12 21.12
1 Гильдерман Владимир + + + +
2 Гитчиев Имран + + +
3 Мусалимов Шадияр + + +
4 Фокин Владислав + + + + +
5 Сургутский Равиль + + +
6 Идрисова Шадия + + +
7 Миронова Татьяна + +
8 Новоцельцева Галина + + +
9 Рахатбаева Данахон + + +
10 Тейфурова Фадилья + + + +
11 Евцина Марина + +
12 Алиева Наргиз + + +
13 Менчагина Марина + + + +
14 Алейников Александр + + +
15 Васильева Хабиба + + +
16 Золотько Мария + + + +
17 Колбаса Олег + + +
18 Масленькова Надежда + +
19 Мирзаев Фамиль + + +
20 Смаилова Сабина + + + +
21 Бутенков Владислав + + +
22 Буренко Кирилл + +

 

11971 әскери бөлім

Ағылшын тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан АА1-5-18 тобының сабаққа қатысу

МӘЛІМЕТІ

                                                                                                              

Командир полковник: Б.Сералиев

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма сағат: 18.30-19.50

Мұғалім: Н.Жұмабаева

Р/с Аты-жөні 04.12 10.12 11.12 25.12 26.12
1 Сопбеков Қанат + + +
2 Алимбеков Даурен + +
3 Ануаров Рахымжан + + + +
4 Найманбаев Еркебұлан + + + + +
5 Паралиева Жанат + +
6 Серікбаев Бақберген + +
7 Нұртазин Нұрлан + + + + +
8 Кенжебеков Адилет + + + +
9 Әміржан Азамат + + + + +
10 Шохаманов Талғат + + +
11 Жақанов Әділбек + + + +
12 Джананбаев Данияр + + +
13 Құлжанов Жақсылық + + + + +
14 Сарсембиев Арсен + + + +
15 Садықов Қайсар + + + +

 

А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі

Ағылшын тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан АА1-9-18 тобының сабаққа қатысу

МӘЛІМЕТІ

                                                                                                              

Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы: Ж.Джантелиев

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма

сағат: 15.00-16.20

Мұғалім: Ш.Мұтаева

Р/с Аты-жөні 05.12 06.12 11.12 12.12 21.12
1 Кишкенебаев Нурсейт + + +
2 Пинских Сергей + + +
3 Алиева Наргиз + + + +
4 Менчагина Марина + + + + +
5 Золотько Мария +
6 Колбаса Олег + +
7 Масленникова Надежда + + + + +
8 Базарбаев Рахман + + + +
9 Смаилова Сабина + + + +
10 Бутенко Владислав + + +
11 Бораншы Анэля + + +
12 Махмуд Талғат + + +
13 Расулов Арман + + + +
14 Буренко Кирилл + + +

 

Құрама топ

 

Ағылшын тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан АА2-6-18 тобының сабаққа қатысу

МӘЛІМЕТІ

                                                                                                              

Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы: Ж.Джантелиев

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма

сағат: 16.30-17.50

Мұғалім: Д.Тәжіғалиеев

Р/с Аты-жөні 11.12 11.12 21.12 21.12 27.12
1 Абенат Халима + + +
2 Айдарбек Назерке + + +
3 Әлмаханбет Назерке + + + +
4 Жамбаева Дамира + + + + +
5 Жүнісқұлова Айнаш + + + + +
6 Кауменова Асел + + + + +
7 Сабеков Нұрғалым + + + + +
8 Сейтова Алтынай + + + +
9 Момынова Зумрат + + + +
10 Толыбаев Құрманғазы + + +
11 Нуриева Зауре + + +
12 Шушакова Милена + + +
13 Золотькова Алина + + + + +
14 Ербалина               Эльнура + + + +
15 Айтбаева Анэль + + + +

 

Құрама топ

Орыс тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан білім бөлімінің  қызметкерлерінен  жасақталған

ОБ-1-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма: 11.40-13.00

Оқытушы: С.Мухлис

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 10.12 11.12 12.12
1 Айдаралиева Эльмира + + +
2 Джуанышева Эльмира + + +
3 Жамбаева Дамира + + +
4 Жүнісқұлова Айнаш + + + +
5 Искакова Жеңіскүл + +
6 Үрбішев Көлбай + + + +
7 Маукебаева Гүлфария + +
8 Өсербаева Жанар + + + +
9 Шалданбаев Ғалымжан + +
10 Рахметов Жайлау + +
11 Сүгіралиев Сәкен + + +
12 Исмаилов Өркен + + +
13 Тәжімұратов Байжан + + +
14 Сагиев Бейсенбай + + +
15 Сагиев Абай + + + +-
16 Артаева Айгүл + + + +

 

№2093 әскери бөлім

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан 2093 әскери бөлімінің қызметкерлерінен  жасақталған

В1-4-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

Командир подполковник: А.Баймухамбетов                                 

Сабақ кестесі: сейсенбі, сәрсенбі,  жұма: 10.00-11.20

Оқытушы: А.Жүнісқұлова

 

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 06.12 11.12 12.12 13.12 19.12 20.12
1 Белоконь А + + + +   +
2 Бакин К + + +   +
3 Муртазин Е + + + + + +  
4 Мизиев С + + + + + +   +
5 Жанибеков С + + +  
6 Морозов Е + + + +  
7 Ли А + + + +  
+8 Ли И + + + +   +
9 Турмуратов М + + + +   +
10 Дернавой А + + +   +
11 Дияров Д + + +   +

 

№2093 әскери бөлім

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан 2093 әскери бөлімінің қызметкерлерінен  жасақталған

В2-1-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

Командир подполковник: А.Баймухамбетов                                 

Сабақ кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, жұма: 11.30-12.50

Оқытушы: А.Жүнісқұлова

 

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 06.12 11.12 12.12 13.12 19.12 20.12
1 Абдиев А + + + + + +
2 Кенжегарев М + + + + +
3 Кенешбаева Г + + + + + +
4 Абдикеримов О + + + + + + +
5 Сыдыков Н + + +
6 Керимкулов М + + + + +
7 Абдранбеков С + + + +
8 Шелиманов Н + + + + +
9 Орынбаева Ж + + + + +
10 Каипбаев Н + + + +
11 Рахмышев Н + + + + +
12 Молдасариев К + + + + +
13 Қалиев М + + + + +
14 Рахай А + + + + +

 

№2093 әскери бөлім

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан 2093 әскери бөлімінің қызметкерлерінен  жасақталған

В2-2-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

Командир подполковник: А.Баймухамбетов                                 

Сабақ кестесі: сейсенбі, сәрсенбі, жұма: 13.00-14.20

Оқытушы: А.Жүнісқұлова

 

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 06.12 11.12 12.12 13.12 19.12 20.12
1 Есенбаев А + + + + +
2 Мусабеков Н + + + + + +
3 Амеркулов Д + + + + + +
4 Ахметов М + + + + + + +
5 Айтореев Н + + + +
6 Игисинов А + + + + +
7 Жетписбаев Т + + + +
8 Саукынбеков Т + + + + +
9 Кокталов Б + + + + +
10 Расулов З + + + +
11 Балабеков М + + +
12 Бактияров А + + + + + +
13 Қондыбаев О + + + + +
14 Буланов С + + + +
15 Кадиркулов С + + + +-

 

А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі білімгерлерінен  жасақталған

А1-1-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

                                                                                                              

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма: 10.00-11.20

Оқытушы: А.Кауменова

 

Р/с Аты-жөні 05.12 06.12 11.12 12.12 21.12
1 Пинских Сергей + + + +
2 Белецкая Екатерина + + + +
3 Сулаева Сабина + + +
4 Бондаренко Андрей + + + + +
5 Гуменюк Руслан + + +
6 Миронов Александр + + + +
7 Таиров Рагиф + +
8 Азулаева Минура + + +
9 Бардина Виктория + + +
10 Кахарманова Жасмина + + + +
11 Саранчук Анжелика + + +
12 Юнатанов Александр + + + +

 

А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі

Қазақ тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі білімгерлерінен  жасақталған

А1-2-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

                                                                                                              

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма: 13.20-14.50

Оқытушы: А.Кауменова

 

Р/с Аты-жөні
05.12 06.12 11.12 12.12 21.12 08.11 09.11 12.11 13.11 15.11 16.11 20.11 21.11 22.11 23.11 26.11 27.11 28.11 29.1130. 30.11

01.11

02.11 05.11 06.11 07.11 08.11 09.11 12.11 13.11 15.11 16.11 20.11 21.11 22.11 23.11 26.11 27.11 28.11 29.1130. 30.11

03.09

06.12 11.12 12.12 21.12
1 Гильдерман Владимир + + + +
2 Гитчиев Имран + + +
3 Мусалимов Шадияр + + +
4 Фокин Владислав + + + + +
5 Сургутский Равиль + + +
6 Идрисова Шадия + + +
7 Миронова Татьяна + +
8 Новоцельцева Галина + + +
9 Рахатбаева Данахон + + +
10 Тейфурова Фадилья + + + +
11 Евцина Марина + +
12 Алиева Наргиз + + +
13 Менчагина Марина + + + +
14 Алейников Александр + + +
15 Васильева Хабиба + + +
16 Золотько Мария + + + +
17 Колбаса Олег + + +
18 Масленькова Надежда + +
19 Мирзаев Фамиль + + +
20 Смаилова Сабина + + + +
21 Бутенков Владислав + + +
22 Буренко Кирилл + +

 

11971 әскери бөлім

Ағылшын тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан АА1-5-18 тобының сабаққа қатысу

МӘЛІМЕТІ

                                                                                                              

Командир полковник: Б.Сералиев

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма сағат: 18.30-19.50

Мұғалім: Н.Жұмабаева

Р/с Аты-жөні 04.12 10.12 11.12 25.12 26.12
1 Сопбеков Қанат + + +
2 Алимбеков Даурен + +
3 Ануаров Рахымжан + + + +
4 Найманбаев Еркебұлан + + + + +
5 Паралиева Жанат + +
6 Серікбаев Бақберген + +
7 Нұртазин Нұрлан + + + + +
8 Кенжебеков Адилет + + + +
9 Әміржан Азамат + + + + +
10 Шохаманов Талғат + + +
11 Жақанов Әділбек + + + +
12 Джананбаев Данияр + + +
13 Құлжанов Жақсылық + + + + +
14 Сарсембиев Арсен + + + +
15 Садықов Қайсар + + + +

                                                                                                                                                         

А.Асанбаев атындағы көпсалалы колледжі

Ағылшын тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан АА1-9-18 тобының сабаққа қатысу

МӘЛІМЕТІ

                                                                                                              

Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы: Ж.Джантелиев

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма

сағат: 15.00-16.20

Мұғалім: Ш.Мұтаева

Р/с Аты-жөні 05.12 06.12 11.12 12.12 21.12
1 Кишкенебаев Нурсейт + + +
2 Пинских Сергей + + +
3 Алиева Наргиз + + + +
4 Менчагина Марина + + + + +
5 Золотько Мария +
6 Колбаса Олег + +
7 Масленникова Надежда + + + + +
8 Базарбаев Рахман + + + +
9 Смаилова Сабина + + + +
10 Бутенко Владислав + + +
11 Бораншы Анэля + + +
12 Махмуд Талғат + + +
13 Расулов Арман + + + +
14 Буренко Кирилл + + +

 

Құрама топ

 

Ағылшын тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан АА2-6-18 тобының сабаққа қатысу

МӘЛІМЕТІ

                                                                                                              

Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы: Ж.Джантелиев

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма

сағат: 16.30-17.50

Мұғалім: Д.Тәжіғалиеев

Р/с Аты-жөні 11.12 11.12 21.12 21.12 27.12
1 Абенат Халима + + +
2 Айдарбек Назерке + + +
3 Әлмаханбет Назерке + + + +
4 Жамбаева Дамира + + + + +
5 Жүнісқұлова Айнаш + + + + +
6 Кауменова Асел + + + + +
7 Сабеков Нұрғалым + + + + +
8 Сейтова Алтынай + + + +
9 Момынова Зумрат + + + +
10 Толыбаев Құрманғазы + + +
11 Нуриева Зауре + + +
12 Шушакова Милена + + +
13 Золотькова Алина + + + + +
14 Ербалина               Эльнура + + + +
15 Айтбаева Анэль + + + +

 

Құрама топ

Орыс тілін оқып-үйрену курсында оқып жатқан білім бөлімінің  қызметкерлерінен  жасақталған

ОБ-1-18 тобының сабаққа қатысу мәліметі

 

Сабақ кестесі: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі, жұма: 11.40-13.00

Оқытушы: С.Мухлис

Р/с Аты-жөні 04.12 05.12 10.12 11.12 12.12
1 Айдаралиева Эльмира + + +
2 Джуанышева Эльмира + + +
3 Жамбаева Дамира + + +
4 Жүнісқұлова Айнаш + + + +
5 Искакова Жеңіскүл + +
6 Үрбішев Көлбай + + + +
7 Маукебаева Гүлфария + +
8 Өсербаева Жанар + + + +
9 Шалданбаев Ғалымжан + +
10 Рахметов Жайлау + +
11 Сүгіралиев Сәкен + + +
12 Исмаилов Өркен + + +
13 Тәжімұратов Байжан + + +
14 Сагиев Бейсенбай + + +
15 Сагиев Абай + + + +-
16 Артаева Айгүл + + + +

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дүй Сей Сәр Бей Жұм Сен Жек
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031