Мекемедегі курстар

 «Тілдерді оқыту орталығы» Байзақ аудандық бөлімшесінде оқитын

Аудан әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің

АА1-05-18  тобының сабаққа қатысу

мәліметі

Сабақ кестесі:  дүйсенбі –16.30-17.50

                           сейсенбі –16.30-17.50

                              сәрсенбі 16.30-17.50

                              бейсенбі – 16.30-17.50

                           жұма – 16.30-17.50

Оқытушысы:  Жамбулова Алтынай

тамыз
Аты-жөні 1 2 3 6 7 8 9 10 13 14 15 16 17 20 22 23 24 25 27 28 29
 

1

 

Алимкулова А.

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2 Мақалбаева Б. + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
3 Қошпанова Гүлшат + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
4 Салимбаева Ж. + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
5 Құрамысова Қ. + + + + + + + + + + + + + + + + +
6 Диханбаева Д. + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
7 Шарипова Гүлшат + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
8 Сарыпбекова Анар + + + + + + + + + + + + + + + +
9 Бортиева Хадиша + + + + + + + + + + + + + + + + +
10 Рахманкулова Жанар + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
11 Сәрсебекова Маржан + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
12 Әбдішүкірова Зарина + + + + + + + + + + + + + + + +

 

Әртүрлі этно-мәдени  бірлестігі

«Тілдерді оқыту орталығы» Байзақ аудандық бөлімшесінде оқитын

Әртүрлі этно-мәдени бірлестігінен құралған

В1-01-18 тобының сабаққа қатысу

мәліметі

Сабақ кестесідүйсенбі –12.20-13.40

                           сейсенбі – 12.20-13.40

                              сәрсенбі 12.20-13.40

                              бейсенбі –12.20-13.40  

                           жұма – 12.20-13.40

Оқытушысы:  Ж. Төлеушова

тамыз
Аты-жөні 6 7 8 9 10 13 14 15 16 17 20 22 23 24 25 27 28 29
1 Косухина Екатерина + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2 Мафизова Сакина + + + + + + + + + + + + + + + + + +
3 Алиева Гульсима + + + + + + + + + + + + + + + + + +
4 Ахметов Вадим + + + + + + + + + + + + + + + + + +
5 Бешли-оглы Венера + + + + + + + + + + + + + + +
6 Кравчук Евгений + + + + + + + + + + + + + + + + + +
7 Хаджидурсунова Анар

 

+ + + + + + + + + + + + + + + + + +
8 Чауыш-оглы Мухаммед + + + + + + + + + + + + + + +

 

 «Тілдерді оқыту орталығы» Байзақ аудандық бөлімшесінде оқитын

Ауғанстан мемлекетінен көшіп келгендерден құралған

А1-01-18 тобының сабаққа қатысу

мәліметі

Сабақ кестесідүйсенбі – 15.40-17.00

                           сейсенбі –15.40-17.00

                              сәрсенбі 15.40-17.00

                              бейсенбі –15.40-17.00

                           жұма –15.40-17.00

 

Оқытушысы:  Ж. Төлеушова

 

тамыз
Аты-жөні 1 2 3 6 7 8 9 10 13 14
1 Мобин Хамит + + + + + + + + + +
2 Мобин Акдас + + + + + + + + + +
3 Мобин Хамида + + + + + + + + + +
4 Мобин Навидулла + + + + + + + + + +
5 Мобин Махташ + + + + + + + +
6 Мобин Мариям + + + + + + + + + +
7 Мобин Вахид + + + + + + + + + +
8 Мобин Лудфулла + + + + + + + +

 

«Теремок» бала-бақшасы

 «Тілдерді оқыту орталығы» Байзақ аудандық бөлімшесінде оқитын

«Теремок» бала-бақшасы қызметкерлерінен құралған

А2-02-18 тобының сабаққа қатысу

мәліметі

Сабақ кестесідүйсенбі – 10.50-12.10

                           сейсенбі – 10.50-12.10

                              сәрсенбі 10.50-12.10

                              бейсенбі – 10.50-12.10

                           жұма –10.50-12.10

 

Оқытушысы:  Ж. Төлеушова

  

тамыз
Аты-жөні 1 2 3 6 7 8 9 10 13 14 15 16 17 20 22 23 24 25 27
1 Сапрыкина Галина + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2 Тринбунцева Ольга + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
3 Табачная Ирина + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
4 Толебаева  Ольга + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
5 Лящик Елена + + + + + + + + + + + + + + +
6 Дүйсембаева Мирагуль + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
7 Қалжанова Дина + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
8 Алменова Зульфия + + + + + + + + + + + + + + + +
9 Колдасова Нұрсауле + + + + + + + + + + + + + + +
10 Айимбетова Айнура + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

 

«Тілдерді оқыту орталығы» Байзақ аудандық бөлімшесінде оқитын

Ауғанстан мемлекетінен көшіп келгендерден құралған

ОБ-02-18 тобының сабаққа қатысу

мәліметі

 

Сабақ кестесідүйсенбі –17.00-18.20

                           сейсенбі – 17.00-18.20

                              сәрсенбі 17.00-18.20

                              бейсенбі – 17.00-18.20

                           жұма – 17.00-18.20

 

Оқытушысы:  З.Кенбаева

тамыз
Аты-жөні 1 2 3 13 14 15 16 17 20 22 23 2

4

25 27 28 29
1 Мобин Хамит + + + + + + + + + + + + + + + +
2 Мобин Акдас + + + + + + + + + + + + + + + +
3 Мобин Хамида + + + + + + + + + + + + + + + +
4 Мобин Навидулла + + + + + + + + + + + + + + + +
5 Мобин Махташ + + + + + + + + + + + + +
6 Мобин Мариям + + + + + + + + + + + + + + + +
7 Мобин Вахид + + + + + + + + + + + + + + + +
8 Мобин Лудфулла + + + + + + + + + + + + +
9 Байсеитова Нұрлы + + + + + + + + + + + + + + + +
10 Төлеушова Жансая + + + + + + + + + + + + +

 

Дүй Сей Сәр Бей Жұм Сен Жек
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031